Kompletní rekonstrukce bytů, domů, chat a chalup.

Kompletní rekonstrukce bytů, domů, chat a chalup.

O nás

Firma PODLAHY ROZŠAFNÝ zahájila svou činnost již v roce 1991 a na trhu se pohybuje 30 let! Za tuto dobu si získala stabilní pozici ve svém oboru.

Našim zákazníkům nabízíme zajištění kompletního servisu při realizaci podlah od bezplatných prohlídek v místě realizace (posouzení stávající podlahy či podkladu včetně navržení optimálního řešení – změn, úprav, vyrovnání, měření vlhkosti) po odbornou montáž všech druhů podlahových krytin (plovoucí podlahy – laminátové i dřevěné, vinylové a PVC podlahy, masivní dřevěné podlahy a parkety).

Samozřejmostí je i dodávka podlah. V našem sortimentu naleznete nepřeberné množství dekorů i typů podlah, tak abychom uspokojili všechna vaše přání.

Nabízíme klasické parkety, masivní podlahová prkna, plovoucí podlahy jak laminátové, tak i dřevěné a vinylové click podlahy, bambusové a další exotické podlahy včetně kompletního příslušenství k podlahám jako jsou podlahové lišty obvodové, přechodové, ukončovací profily, lepidla, laky, oleje na podlahy, podložky pod plovoucí podlahy, přípravky na čistění a údržbu podlah a mnoho dalších doplňků.

Od roku 2016 jsme rozšířili nabídku na kompletní rekonstrukce bytů, domů, chat i chalup.